Według stanu na dzień 28.04.2020: Miasto Chojnów z dwoma przypadkami zakażenia koronawirusem (15.04 i 17.04). Aktualny bilans w powiecie legnickim: 22 przypadki (z tego 11 osób z miasta Legnica), w tym: 15 osób zakażonych, przebywających w izolacji domowej, 3 osoby hospitalizowane; 2 osoby o statusie ozdrowieńców, 2 zgony. Informacja jest opublikowana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legnicy. Apelujemy o przestrzeganie zasad, które są gwarantem minimalizowania zakażenia.
2020-04-28 21:03
Według stanu na dzień 27.04.2020: Miasto Chojnów z dwoma przypadkami zakażenia koronawirusem (15.04 i 17.04). Aktualny bilans w powiecie legnickim: 22 przypadki (z tego 11 osób z miasta Legnica), w tym: 15 osób zakażonych, przebywających w izolacji domowej, 3 osoby hospitalizowane; 2 osoby o statusie ozdrowieńców, 2 zgony. Informacja jest opublikowana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legnicy. Apelujemy o przestrzeganie zasad, które są gwarantem minimalizowania zakażenia.
2020-04-27 18:20
Według stanu na dzień 24.04.2020: Miasto Chojnów z dwoma przypadkami zakażenia koronawirusem. Kwarantanną domową w POWIECIE LEGNICKIM i mieście LEGNICA objęto 284 osób, 5 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym. Aktualny bilans w powiecie legnickim: 18 przypadków (z tego 7 osób z meldunkiem w mieście Legnica), w tym: 12 osób zakażonych, przebywających w izolacji domowej, 2 osoby hospitalizowane, 2 osoby o statusie ozdrowieńców, 2 zgony. Informacja jest opublikowana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legnicy. Apelujemy o przestrzeganie zasad, które są gwarantem minimalizowania zakażenia.
2020-04-24 19:20
Z przykrością informujemy, że Fontanna Tkacza w Chojnowie nie zostanie w najbliższym czasie uruchomiona. Przyczyną jest trwająca pandemia koronawirusa. W zaleceniach Głównego Inspektora Sanitarnego czytamy, że fontanny, uliczne instalacje wodne oraz inne obiekty typu wodnego mogą być nośnikiem cząsteczek wirusa. Pozostaje nam cieszyć się z iluminacji świetlnych, które pozostają w sercu miasta.
2020-04-24 14:37
Przedłużenie zawieszenia zajęć w szkołach potrwa do 24 maja - poinformował dziś minister Piontkowski. Egzamin maturalny odbędzie się, podobnie jak egzamin ósmoklasisty. Wyznaczona data to 8 czerwca. Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie będzie części ustnej. Będą to tylko egzaminy pisemne.
2020-04-24 12:32