OCHRONA IMPREZ W CHOJNOWIE 2020

 

 

            Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie będzie w roku 2020 organizatorem plenerowych wydarzeń, w trakcie których będziemy chcieli skorzystać z usług profesjonalnej ochrony. Stąd nasze pytanie skierowane do Państwa - czy i za jaką cenę (liczoną osoba/godzina) podejmiecie się ochrony.

            Tradycyjnie największym przedsięwzięciem będą obchody święta miasta, czyli DNI CHOJNOWA 2020. W tym roku odbędą się 06 i 07 czerwca br. Gwiazdą pierwszego dnia, w Rynku, będzie zespół FEEL. Drugi dzień w Rynku to zespół MIG oraz kabaret Andrzeja Grabowskiego. W sumie ok. 10 godzin pierwszego dnia i ok. 8 godzin drugiego dnia. Do tego dyżury nocne. W szczytowym momencie ok. 20-25 pracowników ochrony. Impreza ma status imprezy masowej.

           

            Na pisemne oferty czekamy do wtorku 31 stycznia 2020 roku do godziny 14.00. Prosimy o podanie ceny netto i brutto jednej godziny jednego pracownika ochrony.

            Firma, która złoży najkorzystniejszą cenowo ofertę, będzie obsługiwała w trakcie roku także inne organizowane przez MOKSiR imprezy.

Otwarcie kopert nastąpi 03 lutego 2019 r. o godz. 12.30 w Urzędzie Miejskim w Chojnowie.  Od wybranej firmy oczekiwać będziemy na dostarczenie planu zabezpieczenia Dni Chojnowa 2020 w terminie dwu tygodni od momentu zawarcia umowy.

 

                                                                                             

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie