logo PIFE (szerokość: 626 / wysokość: 80)

Dzień dobry,

 

mamy przyjemność zaprosić Przedsiębiorców działających na terenie Chojnowa na spotkanie informacyjne pn. „Środa z funduszami – WSPARCIE DOLNOŚLĄSKICH PRZEDSIĘBIORSTW" (w załączeniu plakat ze szczegółami oraz program). Spotkanie dotyczy możliwości uzyskania wsparcia z dostępnych funduszy dla przedsiębiorców i jest bezpłatne.

 

Spotkanie odbędzie się 7 września br. w godz. 10-13 w Legnicy przy ul. Rycerskiej 24 – budynek Letia Business Center, sala FEBE (budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową).

 

Podczas spotkania poinformujemy m.in.:

-   gdzie szukać informacji o funduszach europejskich,

-   jakie są możliwości pozyskania środków unijnych dla organizacji pozarządowych.

 

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres pife.legnica@dolnyslask.pl lub telefonicznie (76) 723 54 80 oraz (76) 723 54 81. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Z poważaniem

 

Zespół Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Legnicy

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

ul. Rycerska 24,  pok. A1 24 (I piętro)

59 - 220 Legnica

tel. (76) 723 54 81

tel./fax. (76) 723 54 80

pife.legnica@dolnyslask.pl

www.rpo.dolnyslask.pl

www.funduszeeuropejskie.gov.pl  

 

Godziny otwarcia Punktu:

poniedziałek:      7:30 – 17:30

wtorek-piątek:   7:30 – 15:30

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Rozwoju.

 

Informacje udzielane przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających  poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

 

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci – poprzez wysłanie maila na adres monitoringpunktow@mr.gov.pl


plakat (303.86 kb)

Program spotkania (285.17 kb)

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie